הפנינג פורים בקיר הטיפוס
אנו מכינים לכם הפנינג פורים שטרם נראה במרחב הצפון, נפגש ביום רביעי ה-4/3/2015 החל משעה 18:00 בגקו קיר שגיא להפנינג שכולו תחפושות וטיפוסים. יבנו מסלולים חדשים עם שלל האחיזות החדשות והפיצ'רים החדשים שנבנו במיוחד לאירוע, נערוך תחרות תחפושות, תחרות טיפוס עם תחפושות ותחרות טיפוס היתולי על מסלול מכשולים מעניין ומאתגר שיבנה במיוחד לאירוע. ההשתתפות למנויי הקיר ומנויי החוגים בחינם, ההשתתפות לאורחים במחיר כניסה יומית בואו בהמונכם והביאו את חבריכם - מחופשים!!!
תגובות: 0   צפיות: 2
 
 
 
 
המחלקה לשירותים חברתיים מחפשת משפחה לסיוע
המחלקה לשירותים חברתיים מחפשת משפחה נחמדה מרמת ישי - לשמש כאומנה יומית (בתשלום) ל-2 בנות בגילאי בי"ס יסודי, בשעות הצהריים עד השעה 18:00 בערב ,לקבלת הבנות לאחר בית הספר לארוחת צהריים , שהייה וסיוע בשיעורי בית. יש לפנות למחלקה לשירותים חברתיים ולהשאיר פרטים 04-9832802.
12:38 (17/02/15)
תגובות: 0   צפיות: 6
 
 
 
 
 

באווירה חגיגית ועם קהל תומך וחם קיימה בשבוע שעבר קבוצת קט-סל א' של הפועל רמת ישי את משחקה הביתי הראשון באולם מפעל הפיס ברמת ישי במסגרת ליגת קט-סל מחוז יזרעאל. ראש המועצה עפר בן אליעזר כיבד את המשחק בנוכחותו ולפני שריקת הפתיחה לחץ ידיים לשחקני שתי הקבוצות ואיחל להם בהצלחה. עפר בן אליעזר שוחח עם שחקני רמת ישי ואיחל להם עונה משחקים מוצלחת. חניכיו של שי אזולאי אמנם נוצחו על ידי עמק יזרעאל/אחוזת ברק 53:42, אך יש לזכור כי מרבית הקבוצה מבוססת על תלמידי כיתות ה' (ותלמיד כיתה ד') והיא משחקת מול קבוצות שרובן מורכבות מתלמידי כיתות ו'. שחקני הקבוצה ראויים למחמאות על רוח הלחימה והנחישות שגילו מול יריבה שמרבית שחקניה גדולים בשנה אחת לפחות. קבוצת קט-סל א' פועלת בשיתוף עם הפועל קרית טבעון. בקבוצה משחקים 13 שחקנים כולם מרמת ישי (כיתות ה-ו') והיא מתאמנת ומשחקת ברמת ישי. שי אזולאי, בעבר שחקן ליגת העל בכדורסל, מוביל את נושא הכדורסל בישוב ומאמן במסגרת בית הספר לכדורסל (גן חובה-כיתות ד') הפועל בשיתוף המתנ"ס, זאת במסגרת התחדשות הענף בישוב. קבוצה נוספת של כיתות ז'-ח' פועלת בשיתוף עם הפועל קרית טבעון. את קבוצת הקט-סל א' תאמץ במהלך עונת המשחקים הקרובה מסעדת הבשרים BBB בורגוס-בורגר-בר ברמת ישי. הנהלת BBB רמת ישי תרמה לקבוצה סט אימוניות מרשים כחלק מפעילות המסעדה למען הקהילה. בקבוצה מבקשים להנהלת ה-BBB וליוסי דדון, אחד מהשותפים אשר נרתם לקידום הענף ברמת ישי. יצויין כי יוסי דדון, היה בעברו כדורסלן מצטיין בליגת העל ובנבחרות ישראל.