יום הזכרון לשואה ולגבורה - איסור עינוגים ציבוריים
יום הזכרון לשואה ולגבורה תשע"ד – איסור עינוגים ציבוריים בערב יום הזכרון לשואה ולגבורה החל ב- 27.04.2014 החל משעה 20:00 לא יקיימו עינוגים ציבוריים עד למחרת ה- 28.04.2014 בשעה 19:00. לאורך יום הזיכרון כולו לא יתקיימו עינוגים ציבוריים: בתי קפה , מסעדות הצגות של תאטרון או קולנוע, קונצרט, דיסקוטק, מופע מחול , קברט, קרקס, משחק או ספורט וכל עינוג כיוצא באלה.
14:34 (09/04/14)
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל תשע"ד – איסור עינוגים ציבוריים.
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל תשע"ד – איסור עינוגים ציבוריים סעיף 4 בחוק יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל תשנ"ג 1963. בערב יום הזיכרון 04.05.2014 משעה 20:00 לא יקויימו עינוגים ציבוריים. אי קיום החוק כרוחו מהווה הפרה של חוק מחוקי המדינה ופוגע קשות ברגשות אלפי המשפחות השכולות המתייחדות בערב זה עם זכר יקיריהן. מרגע הישמע הצפירה בערב יום הזיכרון 04.05.2014 שעה 20:00 ועד שקיעת החמה למחרת 05.04.2014 שעה 19:00 ייסגרו בתי הקפה. לאורך יום הזיכרון כולו לא יתקיימו עינוגים ציבוריים: בתי קפה, מסעדות הצגות של תאטרון או קולנוע, קונצרט, דיסקוטק, מופע מחול , קברט, קרקס, משחק או ספורט וכל עינוג כיוצא באלה.
14:37 (09/04/14)
תגובות: -1   צפיות: -1
 
הסדרי חניה באזור התעסוקה רמת ישי
באזור התעסוקה ברמת ישי בוצעו סימוני איסור חניה באדום לבן בדרכים הראשיות.המועצה מקומית תמשיך לבצע אכיפה בנושא וזאת למען הסדר הטוב ובטיחות בתנועה.נבקשכם לפעול על-פי תקנות התעבורה ולחנות במקומות מותרים.לידיעתכם לכל מבנה מסחרי באזור התעסוקה קיימת חניה ציבורית מסודרת,ובמתחם ה"סטריט מול" קיימת חניה תת קרקעית מסודרת ולרווחת המבקרים. אנא הימנעו מקנסות.
תגובות: -1   צפיות: -1

באווירה חגיגית ועם קהל תומך וחם קיימה בשבוע שעבר קבוצת קט-סל א' של הפועל רמת ישי את משחקה הביתי הראשון באולם מפעל הפיס ברמת ישי במסגרת ליגת קט-סל מחוז יזרעאל. ראש המועצה עפר בן אליעזר כיבד את המשחק בנוכחותו ולפני שריקת הפתיחה לחץ ידיים לשחקני שתי הקבוצות ואיחל להם בהצלחה. עפר בן אליעזר שוחח עם שחקני רמת ישי ואיחל להם עונה משחקים מוצלחת. חניכיו של שי אזולאי אמנם נוצחו על ידי עמק יזרעאל/אחוזת ברק 53:42, אך יש לזכור כי מרבית הקבוצה מבוססת על תלמידי כיתות ה' (ותלמיד כיתה ד') והיא משחקת מול קבוצות שרובן מורכבות מתלמידי כיתות ו'. שחקני הקבוצה ראויים למחמאות על רוח הלחימה והנחישות שגילו מול יריבה שמרבית שחקניה גדולים בשנה אחת לפחות. קבוצת קט-סל א' פועלת בשיתוף עם הפועל קרית טבעון. בקבוצה משחקים 13 שחקנים כולם מרמת ישי (כיתות ה-ו') והיא מתאמנת ומשחקת ברמת ישי. שי אזולאי, בעבר שחקן ליגת העל בכדורסל, מוביל את נושא הכדורסל בישוב ומאמן במסגרת בית הספר לכדורסל (גן חובה-כיתות ד') הפועל בשיתוף המתנ"ס, זאת במסגרת התחדשות הענף בישוב. קבוצה נוספת של כיתות ז'-ח' פועלת בשיתוף עם הפועל קרית טבעון. את קבוצת הקט-סל א' תאמץ במהלך עונת המשחקים הקרובה מסעדת הבשרים BBB בורגוס-בורגר-בר ברמת ישי. הנהלת BBB רמת ישי תרמה לקבוצה סט אימוניות מרשים כחלק מפעילות המסעדה למען הקהילה. בקבוצה מבקשים להנהלת ה-BBB וליוסי דדון, אחד מהשותפים אשר נרתם לקידום הענף ברמת ישי. יצויין כי יוסי דדון, היה בעברו כדורסלן מצטיין בליגת העל ובנבחרות ישראל.