יום הזכרון לשואה ולגבורה - איסור עינוגים ציבוריים
יום הזכרון לשואה ולגבורה תשע"ד – איסור עינוגים ציבוריים בערב יום הזכרון לשואה ולגבורה החל ב- 27.04.2014 החל משעה 20:00 לא יקיימו עינוגים ציבוריים עד למחרת ה- 28.04.2014 בשעה 19:00. לאורך יום הזיכרון כולו לא יתקיימו עינוגים ציבוריים: בתי קפה , מסעדות הצגות של תאטרון או קולנוע, קונצרט, דיסקוטק, מופע מחול , קברט, קרקס, משחק או ספורט וכל עינוג כיוצא באלה.
14:34 (09/04/14)
תגובות: -1   צפיות: -1
 
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל תשע"ד – איסור עינוגים ציבוריים.
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל תשע"ד – איסור עינוגים ציבוריים סעיף 4 בחוק יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל תשנ"ג 1963. בערב יום הזיכרון 04.05.2014 משעה 20:00 לא יקויימו עינוגים ציבוריים. אי קיום החוק כרוחו מהווה הפרה של חוק מחוקי המדינה ופוגע קשות ברגשות אלפי המשפחות השכולות המתייחדות בערב זה עם זכר יקיריהן. מרגע הישמע הצפירה בערב יום הזיכרון 04.05.2014 שעה 20:00 ועד שקיעת החמה למחרת 05.04.2014 שעה 19:00 ייסגרו בתי הקפה. לאורך יום הזיכרון כולו לא יתקיימו עינוגים ציבוריים: בתי קפה, מסעדות הצגות של תאטרון או קולנוע, קונצרט, דיסקוטק, מופע מחול , קברט, קרקס, משחק או ספורט וכל עינוג כיוצא באלה.
14:37 (09/04/14)
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
דגירת יתושים וזבובים - היערכות לקיץ
במקביל לפעילות שמבצעת המועצה כהיערכות לקיץ וכנגד דגירת יתושים וזבובים התושבים מתבקשים לבדוק בחצרותיהם שאין מקורות מים עומדים המשמשים מקום לדגירה של יתושים וזבובים. מקומות שבהם יכולה להיווצר דגירה של יתושים : אדניות, עציצים מקומות לחים מכל סוג שהוא כגון: צמיגים משומשים, מרזבים , גגות , תעלות ביוב פתוחות. שיתוף פעולה מצד התושבים יסייע לטפל ביתושים וזבובים.
09:17 (26/03/14)
תגובות: -1   צפיות: -1
 
מתחזק שיתוף הפעולה בין בסיס ח"א רמת דוד למועצת רמת ישי: מנהיגות הישוב התארחה בבסיס במהלך הסיור סוכם כי תתקיים סדנת מנהיגות לראשי המחלקות בשיתוף עם השכנים מחיל האוויר. במסגרת הידוק שיתוף הפעולה בין מועצת רמת ישי לבסיס חיל האוויר רמת דוד, ביקרה ביום רביעי שעבר הנהגת הישוב בבסיס: ראש המועצה עופר בן אליעזר, חברי מועצה, מנהלות בתי הספר שרה וקנין (חטה"ב היובל), לילך סיסו (ביה"ס ארזים וסגניתה טלי אימברמן)ראשי וועדי הורים, יועמ"ש ומנהלי מחלקות במועצה. את ההזמנה לביקור קיבל עופר בן אליעזר בביקור קודם בסיס שם נפגש עם מפקד הבסיס אל"מ ר', אנשי המועצה ערכו סיור בטייסת קרב שם שמעו הסברים על משמעויות של הטסות. לאחר מכן ביקרו בדת"קים, במגדל הפיקוח. ראש המועצה עופר בן אליעזר העלה את נושא הפחתת רעשי הטיסה מעל רמת ישי ונאמר לו כי נעשה מאמץ בנושא זה.לאחר מכן ביקרו האורחים מרמת ישי בחדר המורשת שם שמעו הסברים מפי סא"ל עופר מפקד טייסת תעופה שסיפר בין השאר על השת"פ המתגבש בין רמת דוד לרמת ישי. יצויין כי ביום העצמאות האחרון השתתפו חיילים בטקס יום העצמאות של ביה"ס ארזים וגני הילדים ואף השתתפו בסדנת ניהול. כמו כן סוכם כי תתקיים סדנת מנהיגות למנהלי המועצה, זאת במסגרת הידוק השת"פ בין הצדדים. את הסיור ברמת דוד תיאם והפיק יחיאל סבג, תושב רמת ישי יוצא בסיס רמת דוד שעובד בהתנדבות בתחומים שונים בבסיס. בסיום הביקור העניק עופר בן אליעזר למארחים דיגלון של המועצה המקומית רמת ישי.