תושבים יקרים - שימו לב
במסגרת פעילות המועצה והקפדה על נושא המחזור , התושבים מתבקשים להשתמש במתקני המחזור ולמחזר במתקנים המיועדים לכך. קרטוניות - לקרטון בלבד ללא ניילון או קלקר. סוללות-סוללות ביתיות בלבד, לא למצברים תעשייתים. נייר עיתון- עיתון, נייר, אריזות ביצים, אריזות דגנים וכדו'. פלסטיק-אריזות פלסטיק בקבוקי פלסטיק בלבד כולל של חומרי ניקוי. זכוכית- אריזות זכוכית בלבד כולל בקבוקי בשמים. השלכת פסולת אשפה ביתית לתוך מתקני המחזור גורמת למפגע תברואתי. באתר המועצה ניתן לקבל פירוט מדוייק למיקום מתקני מחזור על סוגיו השונים.
08:36 (17/06/15)
תגובות: 0   צפיות: 15
 
 
הוצאת גזם וגרוטאות
הוצאת גזם וגרוטאות בכל רחבי היישוב מותרת בימי שלישי בשבוע בלבד. איסוף ע"י המועצה בימי רביעי בשבועבלבד. המועצה משקיעה מאמצים רבים הן מבחינת משאבים והן מבחינת כח אדם בנושא. לידיעתכם הוצאת גזם ופסולת לא ביום המוגדר לכך תגרור קנס ע"ס 900 ₪ , לא תינתנה התראות . קרטונים ( מקררים, מזגנים וכל סוגי הקרטונים) יש להכניס למתקני הקרטון שפזורים ברחבי היישוב,מיקום עמדות מחזור ניתן למצוא באתר המועצה. יחד נשמור על רמת ישי נקייה !
14:45 (08/08/12)
תגובות: 0   צפיות: 135
 
 
 
 
 
איכות הסביבה   |  פיקוח   |  תפעול ארכיון
מחלקת התפעול מבצעת היערכות מוקדמת לעונת החורף למניעת הצפות ומפגעי טבע ביישוב
ברמת ישי הקדימו מבעוד מועד את ההיערכות לעונת הגשמים ומחלקת התפעול החלה בסדרת פעולות בנושא עוד לפני הגשם הראשון שירד בסוף השבוע שעבר. השבוע ניתן דגש על גיזום מוקדם של ענפים, צמחיה וצמרות עצים כדי למנוע קריסה או פגיעה בקווי מתח גבוה.פעולות נוספות שמתבצעות ברחבי הישוב: ניקוי גגות ומרזבים במבני ציבור ומבני המועצה, ניקוי ופתיחת קולטני מים סתומים, שטיפת קוי ניקוז, וכאמור גיזום מוקדם של ענפים וצמחייה ועוד.ראש המועצה עפר בן אליעזר ציין כי בכל מקרה של תקלה או מפגע בשל פגעי מזג האוויר ניתן להעביר פנייה למועצה גם באמצעות האפליקציה (יישומון) "רמת ישי" שניתן להוריד Apple Store \ goggl play והפניות ייענו בצורה מיטיבית. עפר בן אליעזר קרא למי שטרם עשה זאת, להוריד למכשיר הסלולארי שלו את ישומון המועצה.יצויין כי במסגרת הפעולות לשיפור חזות הישוב הושלמה לאחרונה שתילת צמחייה ופרחי נוי באיי התנועה באזור התעסוקה.
11:22 (06/10/16)
תגובות: 0   צפיות: 9
הוצבו מתקנים עם שקיות איסוף צואת כלבים
מתקנים לשקיות איסוף גללי צואת כלבים – מיקום. 1. גן קדוש. 2. רחוב הארז צומת נרקיסים. 3. רחוב האורן צומת ספיון. 4. קידמת ישי – במובל שצ"פ 2. 5. רחוב כליל החורש צומת סמטת הלוטם. 6. רחוב חצבים שכונת מעלה ישי. 7. רחוב ארז ליד קופת חולים. 8. צומת הדס כלניות.
12:35 (18/02/16)
תגובות: 0   צפיות: 40
איסוף צואת כלביכם
לאור הסבל הרב שנגרם לכולנו עקב פיזור צואת כלבים על מדרכות הישוב התכנסה לאחרונה מח' התפעול לפעולת אכיפה מוגברת .עליכם לדעת שהקנס בגין הטלת פסולת בשטח ציבורי הוא: 900 שקל. אנא אספו את צואת כלבכם ותמנעו מכם , מאתנו , ובעיקר מהציבור הרחב עגמת נפש מיותרת. לידיעתכם בימים אלו משלימה המועצה התקנת שמונה עמדות של שקיות לצורך איסוף צואת הכלבים. חג שמח וכשר.
11:44 (05/06/16)
תגובות: 0   צפיות: 2
פעילות מח' תפעול
ועוד מפעולות מחלקת התפעול. במהלך הקיץ ביצעה המחלקה בניהולו של ניסים יחזקאל, פעולות הדברה כנגד יתושים במוקדי מים ובנחלים הסמוכים לישוב ובשיתוף עם רשות ניקוז הקישון. כמו כן נערכה בישוב ביקורת של חשמלאי מוסמך בכל מוסדות החינוך והציבור בישוב וכהערכות לשנת הלימודים שנפתחה השבוע.
08:59 (10/09/15)
תגובות: 0   צפיות: 9
קול קורא לתושבים
תושבי רמת ישי !! בכוונת המועצה לשדרג בזמן הקרוב את פנסי תאורת הרחובות ברחבי היישוב. לאחרונה נערך סקר בנושא הפרעת צמחיה לפנסי הרחוב . מתוצאות הסקר מסתבר שבהרבה רחובות בישוב ענפי צמחיה ועצים מסתירים פנסי רחוב. גם שדרוג והחלפה לא ישפרו את הנושא ויביאו לתוצאה הרצויה. אנו יוצאים בקול קורא לכלל התושבים שכל אחד בתחומו הפרטי יבדוק האם הצמחייה שלו אינה מסתירה פנס תאורה ציבורי ובמידה וכן יש לגזום בטווח של 2 מטר לכל כוון מהפנס. המועצה תדאג לבצע גיזום בשטחים הציבוריים. ובכך נשדרג באופן ניכר את מצב תאורת הרחובות בישוב. תודה על שיתוף הפעולה מראש
13:34 (19/08/15)
תגובות: 0   צפיות: 14
מה קורה ? חדשות המועצה
ראש המועצה
אירועים
אלבום תמונות
בטחון
היסטוריה
הנדסה
וועדת חיילים יישובית
וטרינר
חוק ומינהל
חינוך
כספים
יזכור - הנצחה
יקיר היישוב
מועצה דתית/שירותי דת
מעמד האשה
מידע לציבור
מכרזים
נוער וספורט
נוער עובד ולומד
רישוי עסקים
שיטור קהילתי
שירותים חברתיים
תפעול
איכות הסביבה  
פיקוח  
תפעול ארכיון  
ארכיון כללי


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS