ראש המועצה עפר בן אליעזר נפגש עם שר הפנים הנכנס סילבן שלום ואיחל לו בהצלחה בתפקידו
במסגרת פעולותיו לחיזוק הקשר עם השלטון המרכזי השתתף השבוע ראש המועצה עפר בן אליעזר, בטקס מינוי השרים שהתקיים בכנסת ישראל בירושלים. עפר בן אליעזר נפגש עם שר הפנים הנכנס והמשנה לראש הממשלה, סילבן שלום, ואיחל לו בהצלחה בתפקידו. בין השניים שוררים יחסי עבודה קרובים עוד מהתקופה בה שימש שלום כשר לפיתוח הנגב והגליל בקדנציה הקודמת וסייע רבות לפיתוח רמת ישי. עפר בן אליעזר: "נפגשתי עם השר סילבן שלום ואיחלתי לו בהצלחה בתפקידו. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לשר שלום, אשר אוזנו תמיד קשובה לצרכי הפריפריה ובפרט רמת ישי".
12:50 (26/05/15)
תגובות: -1   צפיות: -1
ראש המועצה עפר בן אליעזר העניק תעודת הוקרה לצייר מתן בן כנען שזכה בתחרות של הגלריה הלאומית לדיוקנאות בלונדון
מצ"ב תמונה: עפר בן אליעזר ומתן בן כנען לצד היצירה אשר זיכתה את הצייר בפרס הראשון בתחרות היוקרתיתצילומים: דוברות רמת ישי
11:19 (30/08/15)
תגובות: -1   צפיות: -1
דברי ראש המועצה לתושבים
תושבים יקרים, רמת ישי אבלה ומרכינה את ראשה על מות אחד מבניה, סג"מ בר רהב ז"ל, תושב הישוב, ששימש דוגמא ומופת לכל בני הישוב, 'מלח הארץ' במלוא מובן המילה. בחור אחראי, שורשי, ספורטאי מצטיין, שגדל לתוך משפחה שעסקה ועוסקת גם היום בספורט ומעורבת בהתנדבות ביישוב . בר ז"ל היה נער חייכן, קצין מסור שהוביל וזכה להערכה רבה הן ממפקדיו והן מפקודיו , הירבה לפעול בקרב בני הנוער למען עידוד הגיוס לצה"ל ושימש להם דוגמה ראויה. נפילתו של סג"מ בר רהב ז"ל בקרב הינה אבדה גדולה לרמת ישי כולה. מבצע "צוק איתן" גובה מחיר יקר ובין הפצועים שנפגעו במבצע נמנה גם סרן עומר סולימן בן היישוב, מכאן כולנו תושבי רמת ישי מברכים אותו ברכת איחולי החלמה מהירה. מערכה צבאית היא דבר מורכב ויש בה רגעים קשים, הלחימה ככל שתימשך עלולה לכלול הרחבות נוספות, המטרה הראשונה היא מכה לחמאס ומיטוט התשתיות, היעד השני הוא השבת השקט, היעד הזה טרם הושג. רבים מבנינו לוקחים חלק בלחימה בחזית בקו הראשון, ההורים אינם עוצמים עין ומחכים לכל פיסת מידע, או שיחת טלפון חטופה, אני מבקש לחזק את ידכם הורים יקרים ולהצדיע לכם בשם כולנו תושבי רמת ישי. אחדותנו היא סוד כוחנו, עלינו להיות מלוכדים להשגת מטרות אלה. בהזדמנות זו אני מבקש להשתתף בצער משפחות הנופלים במבצע בכלל, לשלוח איחולי החלמה מהירה לפצועים, לחזק ידיהם של תושבי הדרום ולאחל לחיילי צה"ל וכוחות הביטחון הצלחה בפעילותם ולהביע את הערכתי גאוותי ותודתי הרבה, בשמי ובשם תושבי רמת ישי כולה. כולנו מחכים ומצפים לשובם של בנינו הביתה בשלום. מי ייתן ונדע ימים של שקט במהרה. שלכם עפר בן אליעזר ראש המועצה
תגובות: -1   צפיות: -1
טקס מכירת חמץ ברמת ישי
ערב החג נערך בלשכתו של ראש המועצה עפר בן אליעזר טקס מכירת החמץ של רמת ישי לרב הראשי של רמת ישי הרב יצחק יוסף וולוסוב ומשם כמנהג המסורת לגוי.ראש המועצה העביר את קניין החמץ לרשות הרב וולוסוב וכאמור משם נמכר החמץ לגוי. הרב וולוסוב העניק לעפר בן אליעזר מצה שמורה וצלחת ליל הסדר ואיחל לו פסח שמח וכשר.עפר בן אליעזר: "אני מאחל לתושבי רמת ישי חג אביב שמח ופסח כשר".
11:40 (24/04/14)
תגובות: -1   צפיות: -1
מה קורה ? חדשות המועצה
ראש המועצה
ראש המועצה ארכיון 2016  
ראש המועצה ארכיון 2015  
ראש המועצה ארכיון 2014  
ראש המועצה ארכיון 2013  
ראש המועצה ארכיון 2012  
לשכת ראש המועצה  
מח' משאבי אנוש  
אירועים
אלבום תמונות
בטחון
היסטוריה
הנדסה
וועדת חיילים יישובית
וטרינר
חוק ומינהל
חינוך
כספים
יזכור - הנצחה
יקיר היישוב
מועצה דתית/שירותי דת
מעמד האשה
מידע לציבור
מכרזים
נוער וספורט
נוער עובד ולומד
רישוי עסקים
שיטור קהילתי
שירותים חברתיים
תפעול
ארכיון כללי


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS